FOR HABITAT
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - FOR HABITAT


Gumový chodník

Vystavovatel: U PEPÁNKA s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A19

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Jedná se o zpracování odpadu při výrobě gumových výrobků ve formě granulátu nebo mulče. Jde o měkký protiskluzný povrch, který se aplikuje jednoduše po smíchání s PUR pojivem většinou na betonový nebo zhutněný podklad v okolí bazénů, dětských či multifunkčních hřišť nebo posezení. 100% recyklovaná guma, barevně i tvarově stálá.


Alukov na veletrhu FOR HABITAT

Vystavovatel: ALUKOV a.s. - Hala - 4, Stánek - B10

„Ryze česká společnost ALUKOV již 25 let navrhuje, vyrábí a montuje špičková bazénová a terasová zastřešení. Nabízí nejširší sortiment modelů bazénových i terasových zastřešení a nově také bioklimatické terasové pergoly. Disponuje prvotřídním servisem a nadstandardními, až 15 letými záručními podmínkami.“


Plotové systémy PLOTY .CZ

Vystavovatel: Vratový H-servis s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B15

Plotové systémy PLOTY .CZ jsou originální plotové systémy, které zdůrazňují jedinečný design, eleganci, a jsou zárukou moderního vzhledu. MAX PLOTYMAX.CZ využívají špičkové technologie a povrchových úprav, které maximálnì prodlužují životnost bez nutnosti další údržby.


Bezpečný protiskluzný gumový povrch k bazénu, na dětské hřiště nebo posezení

Vystavovatel: U PEPÁNKA s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A19

Česká firma U PEPÁNKA s.r.o. dodává svým zákazníkům mimo jiné také bezpečný protiskluzný gumový povrch ve formě granulátu nebo mulče. Jedná se barevný měkký povrch, který se jednoduše aplikuje většinou na betonový nebo dřevěný povrch, případně i na zhutněný štěrk na dětských hřištích, u bazénu nebo posezení.. Prezentovat dále bude barvy na traktory v originálních odstínech, kamuflážní a fládrovací barvy a další speciální nátěrové hmoty.


Pergola SKY

Vystavovatel: ALUKOV a.s. - Hala - 4, Stánek - B10

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Solitérní bioklimatické zastřešení s rozsuvnou střechou pro maximální pohodlí a relaxaci. Solitér, který je designovým středobodem zahrady. Unikátní rozsuvná střecha podporuje přirozenou ventilaci. Pergola Sky poskytuje prostor pro odpočinek a díky uzamykatelným skleněným stěnám také pocit bezpečí a nepřetržitý kontakt s okolní přírodou. Dálkovým ovládáním stínění lze regulovat intenzitu slunečních paprsků.


  ESTAV.cz
ESTAV.cz Snadné a chytré ovládání vaše domova se systémem xComfort Chcete bydlet na WC? Jak se změnil veřejný záchod v podzemí k nepoznání Pražská rada bude jednat o stanovisku k nové ranveji na letišti Novostavba rodinného domu ze starých cihel Jaký je rozdíl mezi centrální a pokojovou rekuperací? Termostatický ventil teplotu neřídí! Jak funguje a k čemu slouží?
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva - jarní veletrhy bydlení 2019

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje