FOR HABITAT
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - FOR HABITAT


Ty nejlepší značky ze světa wellness a zdravého životního stylu vám přináší Galerie vířivek

Vystavovatel: Galerie vířivek - wellness, fitness - Hala - 4, Stánek - C05

"Ty nejlepší značky ze světa wellness a zdravého životního stylu vám přináší Galerie vířivek – wellness, fitness. Již 13 let nabízíme v tomto venkovním prostoru vířivky a další wellness zařízení, která mění životy lidí k lepšímu. Zde si můžete prohlédnout a vyzkoušet nejen různé modely vířivek CalderaSpas, ale také další značky předního výrobce wellness a fitness zařízení Watkins Wellness – jedinečné swimspa Endless Pools Fitness Systems a vířivky pro volný čas Fantasy Spas."


Interiérové dveře SANDE

Vystavovatel: VETOS dveře a zárubně s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A01

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Interiérové dveře SANDE, model LAGOS plné, povrchová úprava CPL MATTLINE ořech MEDITERAN. Odolný hluboce strukturovaný povrch CPL MATTLINE. Tento povrch vytváří autentický vzhled přírodního kartáčovaného dřeva. Snadná údržba. Vhodné jako dveře do administrativních místností nebo pro rodiny s malými dětmi.


Gumový chodník

Vystavovatel: U PEPÁNKA s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A19

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Jedná se o zpracování odpadu při výrobě gumových výrobků ve formě granulátu nebo mulče. Jde o měkký protiskluzný povrch, který se aplikuje jednoduše po smíchání s PUR pojivem většinou na betonový nebo zhutněný podklad v okolí bazénů, dětských či multifunkčních hřišť nebo posezení. 100% recyklovaná guma, barevně i tvarově stálá.


Plotové systémy PLOTY .CZ

Vystavovatel: Vratový H-servis s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B15

Plotové systémy PLOTY .CZ jsou originální plotové systémy, které zdůrazňují jedinečný design, eleganci, a jsou zárukou moderního vzhledu. MAX PLOTYMAX.CZ využívají špičkové technologie a povrchových úprav, které maximálnì prodlužují životnost bez nutnosti další údržby.


Pergola SKY

Vystavovatel: ALUKOV a.s. - Hala - 4, Stánek - B10

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Solitérní bioklimatické zastřešení s rozsuvnou střechou pro maximální pohodlí a relaxaci. Solitér, který je designovým středobodem zahrady. Unikátní rozsuvná střecha podporuje přirozenou ventilaci. Pergola Sky poskytuje prostor pro odpočinek a díky uzamykatelným skleněným stěnám také pocit bezpečí a nepřetržitý kontakt s okolní přírodou. Dálkovým ovládáním stínění lze regulovat intenzitu slunečních paprsků.


Bezpečný protiskluzný gumový povrch k bazénu, na dětské hřiště nebo posezení

Vystavovatel: U PEPÁNKA s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A19

Česká firma U PEPÁNKA s.r.o. dodává svým zákazníkům mimo jiné také bezpečný protiskluzný gumový povrch ve formě granulátu nebo mulče. Jedná se barevný měkký povrch, který se jednoduše aplikuje většinou na betonový nebo dřevěný povrch, případně i na zhutněný štěrk na dětských hřištích, u bazénu nebo posezení.. Prezentovat dále bude barvy na traktory v originálních odstínech, kamuflážní a fládrovací barvy a další speciální nátěrové hmoty.


Společnost VETOS jako partner pro vybavení interiéru

Vystavovatel: VETOS dveře a zárubně s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A01

Na veletrhu představíme nové mimořádně odolné povrchové úpravy interiérových dveří. Dále novinky ze světa podlah a schodů. Kdo jsme? Dodáváme a montujeme dveře, podlahy, schody, půdní schody a mobilní příčky do rodinných domů, bytových projektů i komerčních objektů. Díky zkušenostem z montáží, které získáváme více jak 25 let, vytváříme jedinečné know-how, které nám ve spojení se silným zázemím společnosti umožnuje být jednou z největších obchodně-realizačních společností v ČR. V našem Showroomu v Benešově máme i vlastní koupelnové studio. + 25 let zkušeností + příjemný, komunikativní personál + velký a přehledný showroom + výrobky prvotřídní kvality + vlastní montážní party + profesionální vybavení + koncese pro montáž bezpečnostních dveří


Alukov na veletrhu FOR HABITAT

Vystavovatel: ALUKOV a.s. - Hala - 4, Stánek - B10

„Ryze česká společnost ALUKOV již 25 let navrhuje, vyrábí a montuje špičková bazénová a terasová zastřešení. Nabízí nejširší sortiment modelů bazénových i terasových zastřešení a nově také bioklimatické terasové pergoly. Disponuje prvotřídním servisem a nadstandardními, až 15 letými záručními podmínkami.“


  ESTAV.cz
ESTAV.cz Grundfos akce 2020 Nový život pro park v Mostě. Projekt, co vyhrál architektonickou soutěž Rodinný dům u jezera vznikal podle okolní krajiny Výběr čerpací techniky pro dům a zahradu Využijte dotaci až 75% na využití dešťových vod Betonová stěrka v koupelně
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva - jarní veletrhy bydlení 2019

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje