FOR HABITAT
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Pravidla pro vstup na veletrh
Bezpečně na veletrhu

Novou podobu letošní stavební sezóny představí na veletrhu FOR HABITAT pět desítek vystavovatelů


Již 27. ročník veletrhu FOR HABITAT je jedním z pilířů veletržního souběhu oborů bydlení, designu a bytové či zahradní architektury spolu s akcemi DESIGN SHAKER, FOR INTERIOR a FOR GARDEN. Tato kombinace přinese návštěvníkům komplexní informace, tipy a rady, které jsou klíčové pro proměny, rekonstrukce či stavby domova.

 

Nové projekty i rady odborníků

V rámci veletrhu FOR HABITAT se představí pět desítek významných společností, mezi něž patří také developerské firmy, například YIT, PSN, TRIGEMA, NATLAND REAL ESTATE a další. Ty v prostorách Haly 4 v PVA EXPO PRAHA budou prezentovat svoji nabídku projektů bydlení. Jak na takové bydlení získat dotace, to poradí na místě odborníci ze Státního fondu životního prostředí ČR.

 

Ke stavbám a rekonstrukcím nejen domova neodmyslitelně patří především kvalitní stavební materiál, jehož širokou paletu přivezou do Letňan vystavovatelé FOR HABITAT. Návštěvníci se mohou těšit na expozice společností WIENERBERGER, výrobce cihel Porotherm, výrobce střešních tašek Tondach nebo odborníci na fasády, vnitřní omítky či zateplovací systémy BAUMIT.

 

Jaro s sebou nese i nutnost řešení stínicí techniky, jejíž nové technologie představí společnosti AL Pergoly, SUN SYSTÉM, PROKLIMA nebo ROLROLS. Vybírat budou moci také ti, kteří do svých domovů plánují zakomponovat bazén, vířivku nebo saunu, a to například od společností Bazény Desjoyaux, EUROWELLNESS, SPA & WELLNESS, VITAL TREND a dalších. S touto tématikou úzce souvisí také nabídka zastřešení bazénů a teras, o kterou se postarají v rámci veletrhu FOR HABITAT například firmy ALUKOV a CONFICO.

 

Nabídka této události je však ještě mnohem širší. Vše potřebné zde objeví i návštěvníci zajímající se o klimatizace, řešení řízeného větrání, kované brány, ploty, garážová vrata (např. HORMANN) nebo podlahy všeho druhu, kamenné koberce a rohože. A protože pohoda domova začíná dveřmi, bude tento sortiment v Letňanech k dispozici díky společnostem VETOS, CAG a dalším.

 

Více o veletrhu a podrobný doprovodný program najdete na: www.forhabitat.cz.


Více
  ESTAV.cz
ESTAV.cz Chci změnit územní plán. Co všechno si mohu s obcí dohodnout? A co na to nový stavební zákon? Skládací schody vás pohodlně dovedou až na půdu Zkvalitňování dat katastru nemovitostí novým mapováním a revizemi. Pokračující digitalizace katastru 5 tipů na designové radiátory do koupelny Střešní hydroizolační pásy a fólie Icopal Vedag CZ v praxi – střechy a terasy domu Panorama Plzeň Systém dešťové kanalizace. Jak odvádět vodu ze střech
Závěrečná zpráva - jarní veletrhy bydlení 2019

Facebook