FOR HABITAT
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

FOR HABITATPřijďte se inspirovat !!!

Největší soubor veletrhů bydlení , designu a zahrad se blíží. Od 17. března Vám téměř 600 vystavovatelů na ploše 30.000 m2 představí nejnovější trendy pro rok 2016.  

Přípravy na veletrh právě vrcholí. Co konkrétně návštěvníky na souboru veletrhů FOR HABITAR, FOR FURNITURE, DESIGN SHAKER a FOR GARDEN čeká prozradila manažerka veletrhů Daniela Boučková.

 

 

2016-03-09 10:15:53 Více


Obchodní jednání pro nábytkářské firmy na souboru veletrhů FOR HABITAT 2016

Vážení vystavovatelé,

hledáte nové odběratele, či dodavatele? Uvažujete o rozšíření svých aktivit do zahraničí? Hledáte nové partnery, nebo byste se rádi stali regionálními distributory pro významné zahraniční společnosti?

Pak právě pro Vás je určená pozvánka na OBCHODNÍ DVOUSTRANNÉ SCHŮZKY.

2016-02-17 11:45:59 Více


Pozvánka 2016 – SCENA & TRENDY

 

2016-03-03 17:52:00 Více


Veletrh FOR HABITAT nabídne inspiraci pro dům i byt

Jaro klepe na dveře a všichni, kteří mají v plánu rekonstrukci svého domova, by neměli chybět na tradičním veletrhu o bydlení FOR HABITAT. Od 17. do 20. března 2016 nabídne veletrh na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech stovky tipů, jak vylepšit svůj byt i dům.

2016-02-24 16:22:05 Více


NOVINKY V HALE DEKORACÍ A BYTOVÝCH DOPLŇKŮ

SPECIALIZOVANÁ HALA OBLÍBENÝCH BYTOVÝCH  DEKORACÍ  PŘEDSTAVÍ V LETOŠNÍM ROCE NĚKOLIK FIREM, KTERÉ BUDOU MÍT NA VÝSTAVIŠTI V LETŇANECH SVOU PREMIÉRU.  ATELIÉR DANA 1111 oslní návštěvníky zcela originálním dekorativním sklem, při jehož výrobě je k dekorování  využíváno různých přírodních rostlinných materiálů,  přičemž vznikají působivé barevné nebo sezónní variace . Skleněný doplněk z tohoto ateliéru se může stát šperkem každé domácnosti.  Na své si přijdou také milovníci keramiky, keramická dílna KERAMOS předvede tradiční užitkovou keramiku,  avšak nově i v inovativním provedení  s využitím nevšedních  tvarů.  V nabídce budou i zajímavé keramické dárkové sety určené ke stylovému stolování.   Expozici plnou levandulových dekorací, vůní i bytových doplňků ve venkovském stylu připravuje  vystavovatel  SOFIRA.  Návštěvníci se pochopitelně mohou těšit i na své tradiční oblíbené vystavovatele, kteří chystají nové jarní kolekce ve svém oboru. Jmenujme například firmu JANNAI – specializovanou na designové kuchyňské doplňky,  KAPRADINU se svou kouzelnou dárkovou atmosférou nebo GALERII RADOST, která nás vtáhne do světa svíček.

2016-02-23 16:05:39 Více


NEVÁHEJTE VYUŽÍT MOŽNOST PŘEDSTAVIT SVOJI FIRMU NA VELETRHU FOR HABITAT

Tento rok byla plocha určená veletrhu FOR HABITAT velice rychle zaplněna a zbývají poslední místa. Stále je  ale možnost se prezentovat i formou pasivní či na venkovní ploše. Velice nás těší i zájem zcela nových vystavovatelů. Do světa podlah Vás na veletrhu poprvé uvede společnost EVEREL či FLOOR EXPERTS, poctivé české dveře a skříně představí CAG, spojovací materiál pro obchodníky, řemeslníky ve stavebnictví VISIMPEX, a.s.   NORTH TRADE ENERGY, která má mateřský závod SOLARWATT v Drážďanech představí absolutní novinku na českém trhu. Také hala č. 6,  specializovaná na bytové doplňky a dekorace se v letošním roce pochlubí několika zajímavými novinkami či firmami, které budou mít na výstavišti v Letňanech premiéru.   Více na samotném veletrhu.

2016-02-22 17:14:14 Více


Konečná uzávěrka výstavní plochy se blíží…31.1.2016

Přípravy veletrhu jsou v plném proudu a těší nás zájem vystavovatelů. Výstavní plocha určena pro FOR HABITAT-stavbu je ze 2/3 prodaná . Pokud i vy chcete být aktivně účastni na největším jarním souboru veletrhů o bydlení, přihlaste se do 31.ledna. Buďte i v roce 2016 u slavnostního otevření veletrhu. O volných místech se informujte u manažera veletrhu.

2016-01-06 15:58:48 Více


SAMOSTATNÁ HALA BYTOVÝCH DOPLŇKŮ A DEKORACÍ

Obor bytových doplňků a dekorací,  který je nedílnou součástí jarního souboru veletrhů pro bydlení , bude  v nadcházejícím ročníku situován  do   výstavní  haly č. 6, která bude specializována pouze na tento sortiment.  Tato výstavní hala je velmi frekventovaná, neboť je  situována přímo  vedle  Vstupní haly 1, navazuje na novou halu č. 3 a navíc je do ní extra vstup z velkokapacitního parkoviště. Tímto vhodným umístěním se vystavovatelům dekorací  nabízí prostor se zárukou zvýšené pozornosti návštěvníků.  Jarní sezóna je nejoblíbenějším obdobím v roce pro zařizování bytu či domu, využijte této příležitosti představit své výrobky a novinky na akci, kde jsou již dekorace tradičním vyhledávaným sortimentem.  Souběžně probíhající největší veletrh nábytku v ČR – FOR FURNITURE je tou nejpříznivější platformou,  jak  zvýšit prestiž firmy a využít možnosti  přímého prodeje.

2015-11-26 09:05:23 Více


V roce 2016 FOR HABITAT – STAVBA pouze v nové hale 3

Rádi bychom informovali všechny zájemce o účast, že obor stavba se bude konat ve dvou sekcích haly 3. Přípravy jsou v plném proudu a začíná se pracovat na výstavních rastrech. Mezi přihlášenými  vystavovateli jsou například firmy LOMAX, FENESTRA, VETOS, LAMARK, WIPPRO, ROLLO, SEPOZ, CONFICO, DOPOS, DESTONE, BIOKAMIN EU, ALUKOV, VITAL TREND…Každý den evidujeme nové přihlášené firmy. Včasný termín přihlášení Vám kromě příznivé ceny zajistí také atraktivnější místo ve výstavní hale a hladký průběh přípravných prací na veletrhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci.

2015-11-23 12:38:51 Více


Přípravy souboru veletrhů pro bydlení, zahrady a design jsou v plném proudu

Největší jarní soubor veletrhů FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN, DESIGN SHAKER a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY se uskuteční od 17. do 20. března 2016. Přípravy na soubor veletrhů jsou již nyní v plném proudu. Chcete i vy představit téměř 35 000 návštěvníkům vaše nejnovější produkty či služby? Neváhejte nás kontaktovat.

2015-09-23 17:17:07 Více


Ohlédnutí za jarním souborem veletrhů o bydlení

Podívejte se na reportáž z letošního souboru jarních veletrhů o bydlení, který se v areálu PVA EXPO PRAHA uskutečnil 19. – 22. března 2015. Souboru veletrhů se zúčastnilo celkem 585 vystavovatelů, kteří představili novinky a trendy z oblasti bydlení.

2015-09-23 17:08:04 Více
předchozí následující
  ESTAV.cz
ESTAV.cz Rady a doporučení pro provoz topného systému O Českou cenu za architekturu se uchází 170 realizací Zahrada historické rodinné vily s vlastním arboretem Proč rozdává ENBRA mobil zdarma ke kotli? Tipy na poctivé renovační nátěry Rust-Oleum Spor o pád Trojské lávky pokračuje. ČKAIT případ bedlivě sleduje jako možný precedens
Závěrečná zpráva - jarní veletrhy bydlení 2019

Facebook