FOR HABITAT FOR HABITAT
Organizátor


ABF, a.s.

Najdete na veletrhu - FOR HABITAT

Zobrazit jen exponáty přihlášené do soutěže

Posuvná zastřešení

Vystavovatel: ALUKOV a.s. - Hala 3 - B10

Společnost ALUKOV, tradiční český výrobce posuvných zastřešení teras CORSO, bazénů a vířivých van, předvede návštěvníkům veletrhu For Habitat své nejnovější produkty. Jedním z nich je zastřešení terasy CORSO ULTIMA s rovnými prosklenými plochami, které umožňují čistý a ničím nerušený výhled do zahrady. Prosklené výplně zbavené nadbytečných sloupků umocňují prostorný dojem a zároveň splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Zastřešení je vybaveno pohodlným ovládáním a je možné dokoupit řadu užitečných doplňků, jako například moskytiéru nebo stínění. Dále ALUKOV vystaví i nejnižší zastřešení bazénu nazvané TERRA, které téměř kopíruje povrch terénu. V uzavřené poloze umožňuje ničím nerušený výhled do zahrady a okolí bazénu. V otevřené poloze je to decentní, na prostor nenáročné zastřešení.


Významný český výrobce venkovních rolet a garážových vrat.

Vystavovatel: Almma s.r.o. - Hala 3 - A11

Jsme inovativní firma a myslíme na potřeby zákazníků. Zatímco jedni hledají jen účinné zastínění prosklených ploch, druzí požadují navíc tepelnou pohodu bez klimatizace, úsporu energie při vytápění, výborné zvukově izolační vlastnosti, vysokou rezistenci vůči povětrnostním podmínkám a v neposlední řadě účinnou ochranu před vloupáním. Rolety nebo žaluzie? Poradíme.


Interiérové dveře Dextura - speciální povrchová úprava bílý Superlak EPC

Vystavovatel: VETOS dveře a zárubně s.r.o. - Hala 3 - A01

Bílé dveře Dextura jsou důkazem, že v jednoduchosti je krása. Ať jsou prosklené nebo mají frézování, vždy jsou elegantní a působí čistým dojmem. Interiér prosvětlí, sjednotí a vytvoří s téměř každou podlahou dokonalý celek. Všechny modely dveří od Dextura se nechají mezi sebou kombinovat. Proč dveře Dextura? Na dveře nanesen Superlak EPC, který je odolný proti mechanickému poškození, poškrábání a je stálobarevný.


ESTAV.cz
ESTAV.cz Povrchová úprava kašírování neboli laminování, olepování, potahování Praha znovu pořídí změnu územního plánu pro metro D Co připravit před pokládkou dřevěné podlahy Akademie zateplování 2017 se můžete zúčastnit nově také online Jak na beton: Realizace podlahy – skladba podlahového souvrství Jablonec připravuje nový dotační program na stavbu čistíren vody a kanalizačních přípojek
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2016

Facebook