FOR HABITAT FOR HABITAT
Organizátor


ABF, a.s.

Najdete na veletrhu - FOR HABITAT

Zobrazit jen exponáty přihlášené do soutěže

Významný český výrobce venkovních rolet a garážových vrat.

Vystavovatel: Almma s.r.o. - Hala 3 - A11

Jsme inovativní firma a myslíme na potřeby zákazníků. Zatímco jedni hledají jen účinné zastínění prosklených ploch, druzí požadují navíc tepelnou pohodu bez klimatizace, úsporu energie při vytápění, výborné zvukově izolační vlastnosti, vysokou rezistenci vůči povětrnostním podmínkám a v neposlední řadě účinnou ochranu před vloupáním. Rolety nebo žaluzie? Poradíme.


Posuvná zastřešení

Vystavovatel: ALUKOV a.s. - Hala 3 - B10

Společnost ALUKOV, tradiční český výrobce posuvných zastřešení teras CORSO, bazénů a vířivých van, předvede návštěvníkům veletrhu For Habitat své nejnovější produkty. Jedním z nich je zastřešení terasy CORSO ULTIMA s rovnými prosklenými plochami, které umožňují čistý a ničím nerušený výhled do zahrady. Prosklené výplně zbavené nadbytečných sloupků umocňují prostorný dojem a zároveň splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Zastřešení je vybaveno pohodlným ovládáním a je možné dokoupit řadu užitečných doplňků, jako například moskytiéru nebo stínění. Dále ALUKOV vystaví i nejnižší zastřešení bazénu nazvané TERRA, které téměř kopíruje povrch terénu. V uzavřené poloze umožňuje ničím nerušený výhled do zahrady a okolí bazénu. V otevřené poloze je to decentní, na prostor nenáročné zastřešení.


Aluternit - tradiční systém v novém moderním provedení

Vystavovatel: ERDI a.s. - Aluternit - Hala 3 - A33

Systém Aluternit - jedná se o tradiční bezpečný klempířský systém s tradici od roku 1882 v nových moderních designech. Například v barvách dřeva, mědi s 3D prolisy. atd. Obrovskou výhodou systémů Aluternit je možnost kombinovat barvy povrchů. Umíme vytvářet barevné mozaiky. Nabízíme také výrobu šablon s 3D prolisy. Náš systém je velice vhodný pro opláštění střech, fasád a interiérů.Tento systém může být použit také pro opláštění věží, schodišť, jednacích místností, recepci, barů, balkonů, plotů, atd. Pro výrobu používáme hlavně hliníkové svitky Italského výrobce Mazzonetto řady Vestis se zárukou 40let. Nabízíme také veškeré výrobky této společnosti.Svitky plechů a okapový systém. Náš designer vám rád vytvořít návrh. Těšíme se na vaše dotazy. Neváhejte nás kontaktovat. Erdi a.s.- Aluternit


Interiérové dveře Dextura - speciální povrchová úprava bílý Superlak EPC

Vystavovatel: VETOS dveře a zárubně s.r.o. - Hala 3 - A01

Bílé dveře Dextura jsou důkazem, že v jednoduchosti je krása. Ať jsou prosklené nebo mají frézování, vždy jsou elegantní a působí čistým dojmem. Interiér prosvětlí, sjednotí a vytvoří s téměř každou podlahou dokonalý celek. Všechny modely dveří od Dextura se nechají mezi sebou kombinovat. Proč dveře Dextura? Na dveře nanesen Superlak EPC, který je odolný proti mechanickému poškození, poškrábání a je stálobarevný.


ESTAV.cz
ESTAV.cz Praha zapracuje do územního plánu podzemní železniční tratě Černobílý interiér obývacího pokoje je vyladěn do posledního detailu Odborná porota vybrala vítěze „Soutěže o nejlepší projekt“ společnosti Wienerberger Nový bezbariérový práh Easystep V Plzni se staví a plánují stovky nových bytů, více než před krizí Tak jde čas s D11 - hradecká dálnice v datech
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

Facebook