FOR HABITAT FOR HABITAT
Organizátor


ABF, a.s.
Areál
PVA

Veletrh FOR HABITAT


Tyto exponáty najdete na veletrhu

  • Půdní schody

    Vystavovatel: WIPPRO - Türen- und Treppenwerk Ges. m.b.H. & Co. Kg.

    Půdní schody GM-4 Isotec 200 patří mezi špičky v nabídce rakouské firmy Wippro. Pro použití speciálně v pasivních domech je předurčují jejich speciální vlastnosti, především výborná vzduchotěsnost a tepelná izolace. Hodnota koeficientu prostupu tepla zabudovaných schodů činí U=0,17 W/m2K. Pomocí doplňku, izolačního horního krytu s izolačním obvodovým rámem, může být tato hodnota snížena až na U=0,13 W/m2K u zabudovaných schodů v interiéru.

  • Komplexní řešení systémů pro úsporu nákladů v domácnosti od projektu, přes realizaci až po následný servis

    Vystavovatel: G.E.A. Vetrano, s.r.o.

    Nabízíme solární systémy pro ohřev vody a přitápění topení, případně dotápění vody v bazénu. Dále dodáváme tepelná čerpadla voda-vzduch, infračervené panely, podlahové vytápění, krbová kamna, dřevo plynové, elektrické a plynové kondenzační kotle a kotle na pelety. Vše samozřejmě také instalujeme. Poskytneme Vám odborné poradenství, bezplatné návrhy na míru a asistenci při vyřizování dotací z programů Nová zelená úsporám a Kotlíkových dotací.
V roce 2016 FOR HABITAT – STAVBA pouze v nové hale 3

Rádi bychom informovali všechny zájemce o účast, že obor stavba se bude konat ve dvou sekcích haly 3. Přípravy jsou v plném proudu a začíná se pracovat na výstavních rastrech. Mezi přihlášenými  vystavovateli jsou například firmy LOMAX, FENESTRA, VETOS, LAMARK, WIPPRO, ROLLO, SEPOZ, CONFICO, DOPOS, DESTONE, BIOKAMIN EU, ALUKOV, VITAL TREND…Každý den evidujeme nové přihlášené firmy. Včasný termín přihlášení Vám kromě příznivé ceny zajistí také atraktivnější místo ve výstavní hale a hladký průběh přípravných prací na veletrhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci.
23.11.2015 12:10:37 více


Přípravy souboru veletrhů pro bydlení, zahrady a design jsou v plném proudu

Největší jarní soubor veletrhů FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN, DESIGN SHAKER a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY se uskuteční od 17. do 20. března 2016. Přípravy na soubor veletrhů jsou již nyní v plném proudu. Chcete i vy představit téměř 35 000 návštěvníkům vaše nejnovější produkty či služby? Neváhejte nás kontaktovat.

23.09.2015 17:12:56 více


Ohlédnutí za jarním souborem veletrhů o bydlení

Podívejte se na reportáž z letošního souboru jarních veletrhů o bydlení, který se v areálu PVA EXPO PRAHA uskutečnil 19. – 22. března 2015. Souboru veletrhů se zúčastnilo celkem 585 vystavovatelů, kteří představili novinky a trendy z oblasti bydlení.

23.09.2015 17:07:08 více
Plán výstaviště
Závěrečná zpráva 2015