FOR HABITAT FOR HABITAT
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Realitní technoparty 2019


Staňte se součástí první odborné konference pořádané v rámci technického vzdělávání odborné veřejnosti z řad realitního trhu.

Realitní technoparty 2019

 

 21.3. Kongresový sál, PVA EXPO PRAHA

První odborná realitní konference zaměřená na technická témata z oboru nemovitostí. Organizátor Comfort space, a.s. připravil pro Vás přednášky na témata předsmluvních informací, radonu, akustiky, energetiky staveb, legalizace černýchstaveb, inspekce a vad nemovitostí.

Přínosem této konference je možnost získání mnoha praktických informací na jednom místě od odborníků na témata zde uvedené v té nejvyšší možné kvalitě a odbornosti. Každá přednáška bude provázena praktickými příklady, ukázkami a informacemi, jak s těmito údaji nakládat ve své obchodní praxi.

Konferencí jako moderátor Vás provede Jakub Kohák  

Více na www.realitni-technoparty.cz


Více
  ESTAV.cz
ESTAV.cz Přiznání k dani z nemovitosti. Pozor na dluhy a pokuty, mohou se týkat i vás! Chcete letos bydlet ve vlastním? Objednejte si cihly co nejdříve! Jaro - už je čas na bazén? SATJAM soutěž CASH BACK 2019 je tady! Modernizované rohové ventily s filtrem Schell Nejúčinnější ekologická technologie na čistění odpadních vod pro domácnosti
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2018

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje